Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Kolye Bileklik Modelleri


Birçok bireyin, Kehribar  tutkununun ilgisini ciddi düzeyde çeken Kehribar kolyeler, etkili bir şekilde, her dönemde tercih edilmektedir. Kehribar taşı genel bağlamda ele alındığında, insana huzur ve bir çeşit rahatlık, dinginlik verir.
 
Dolayısıyla bu taştan yapılmış olan, kolyelerde aynı anlam ve bağlamda insanlara, dinginlik rahatlık ve huzur vermek üzere işlevlerini gerçekleştirirler. Kehribar taşının dolayısıyla, Kehribar kolyesinin tüm özellikleri ortaktır... Bu durumdan dolayı, Kehribar kolyesinin kalbe faydası etkili bir şekilde saptanmıştır. 
 
Kehribar kolyesinin ağrılara dindirme alanında faydalı olduğu birçok birey, kullanıcı ve bilimsel çalışma açısından etkili bir şekilde saptanmıştır. 
 
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz faydaların yanı sıra sinir hastalıkları ve depresyona ciddi anlamda etkili ve faydalı geldiği bilinmektedir. Ülkemizin çeşitli birçok alan ve mekanında, son derece etkili bir şekilde satılmakta ve üretilmekte olan söz konusu taşlar, tasarım kolyeler sizleri daim olarak beklemektedir. Kehribar taşı ve kolyesi, insan ruhunu dinlendiren, etkili ve gözde bir taştır.
 

Koyu Vişne Bebek Diş Kolyesi
110,00 TL 100,00 TL
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır