Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Kehribar Ne İşe Yarar


Kehribar kolyenin ve Kehribara dair her nesnenin faydaları saymakla bitmez desek, kesinlikle abartmış olmayız... Çünkü gerçekten bitmez... Ülkemizde Kehribar olarak bilinmekte olan söz konusu taş parçası, diğer farklı bir çok ülkede çeşitli isimler ile bilinmektedir.

Bu isimler arasında, sağlık taşı, iyilik taşı gibi bireyleri, kullanan kişiyi ve toplumu son derece olumlu etkileyecek sözler ile daim olarak anılmaktadır. Ülkemiz dahilinde son derece etkili şekilde çalışmakta olan onlarca Kehribar taşı çıkarım merkezi bulunmaktadır. Söz konusu taşlar çıkarıldıktan sonra, belirlenen laboratuvarlarda, belli başlı testlerden geçirilir.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde etkili bir şekilde faaliyet göstermekte olan laboratuvarlar, söz konusu taşların, içeriğini detaylı olarak kontrol eder.... Bünyesinde bulundurmakta olduğu fosil parçaları fazla olan taşlar, tamamı ile diğerlerinden ayrı ve üstün tutularak, daha ayrı bir şekilde, ayrı bir fiyatlandırmadan ve tasarımdan geçer. Söz konusu tasarımlara dahilinde hangi alanlarda, hangi farkta ve çeşitte kullanılması beklenen, taşlar belirlenir ve söz konusu Kehribar taşı o alanda kullanılır.

Bu alan çoğunlukla kolye olmaktadır. Söz konusu kolyeler, etkin bir şekilde üretilmekte olup sizler için detaylı olarak süslenmekte ve beğeninize sunulmaktadır. 

 


Koyu Vişne Bebek Diş Kolyesi
110,00 TL 100,00 TL
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır