Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Kehribar Kolyenin Bebekler Üzerinde Etkileri?


Kehribar kolye, özellikle yeni doğan bebekler için kullanıldığında birçok olumlu etkiyi ortaya çıkardığı görülecektir. İnsan derisi, yapısı itibariyle üzerine gelen kimyasal maddeleri derinin altına alarak insan bedenine girişine olanak sağlamaktadır.
 
Günümüzde imal edilen ve kullanılan mücevher, takı ve aksesuarların ham maddesinde kurşun ve kadmiyum gibi zararlı kimyasallar bulunmaktadır. Bu zararlı maddelerin insan tenine değmesinin ardından deri tarafından emiliminin yapılması ile birçok zararlı maddeye maruz kalınmaktadır.
 
Bebeklerin deri kalınlığı yetişkin insanların deri kalınlığından 7 kat ince olduğu bilindiğine göre kullanılan bu aksesuarların bebekler üzerinde göstereceği zararlı etkiler de 7 kat fazla olacaktır. Bundan dolayı en azından bebekler üzerinde zararlı etkileri en aza indirebilmek için bu tür zararlı içerikleri olan aksesuarların kullanılmaması gerekmektedir.
 
Bebekler için yaygın olarak bilinen ve kullanılan aksesuarlar genellikle kehribardan imal edilen ürünler olmaktadır. Kehribarın içeriğinde bulunan Suksinik Asit ve Amber Asiti sayesinde %100 doğal antibiyotik görevi görebilmektedir. Bundan dolayı 2. yüzyıldan günümüze kadar birçok hastalığın tedavisinde aktif olarak kullanımı tercih edilmektedir.
 
Asırlardır bu kadar yaygın olarak kullanılmasının bir diğer sebebi ise bu ürünlerin hiçbir yan etkisinin olmamasından kaynaklanmaktadır. Kullanılan kehribar kolye, bileklik, küpe ya da yüzük olması fark etmeksizin tene değmesi gerekmektedir. Tene temas etmeyen kehribar ürününün faydasının olmayacağı bilinmeli ve buna göre kullanımı yapılmalıdır.
 

test
1,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır