Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Kehribar Kolyeler sadece diş çıkarma döneminde mi kullanılır?


 
Kehribar kolyeler son dönemde özellikle huzursuz bebeklerin tedavisinde kullanılmaktadır. Karnı tok, altı temiz olmasına rağmen sürekli ağlaması ve huzursuz bir şekilde davranması sonucunda bebeklerin bir sıkıntısı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu tür durumlarda kimyasal bileşenleri sayesinde tedavi edici özelliği bulunan kehribar bebek diş kolyesi ya da kehribar bebek bileklikleri kullanılmaktadır.
         
            Kehribarın içerdiği kimyasal bileşenler sayesinde tenine değdiği insana huzur vermesi ve sakinleştirmesi sayesinde birçok ebeveyn özellikle diş çıkarma evresinde kullanmaktadır. Ağrı gidermesi ve bağışıklığı güçlendirme özelliği bulunduğu için diş çıkarma döneminde olan bebeklerin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Kehribar bebek diş kolyesi kullanımı esnasında en fazla dikkat etmeniz gereken durum ise bu taşların bebeğin tenine değiyor olması ve bu aksesuarların ebeveyn kontrolü olmadan kullanılmamasıdır. Bebeklerin bu tür aksesuarları ilk olarak hemen ağızlarına götürmesinden dolayı kontrolsüz kullanımlarda çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilmektedir.
         
             Bununla birlikte her yaşta ve evrede olan insanın kullanabilmesi imkanı bulunmaktadır. Özellikle doğal olmasından dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur ve yeni doğan bebeklerde dahi kullanılması sakıncalı değildir. Kehribarlar 2. Yüzyıldan günümüze kadar her zaman tedavi amacıyla kullanılmış ve etkisini çok kısa sürede ortaya çıkardığı içinde sıklıkla kullanımı sağlanmıştır. Aynı zamanda içeriğinde birçok zararlı kimyasalların bulunduğu kolyelerinde, oluşturacağı etkilerin ortaya çıkmasını engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam sürmeye yardımcı olmaktadır. 
 

test
1,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır