Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Kehribar Kolyeler Nasıl Etki Eder?


Kehribar Kolyeler nasıl etki eder?
 
Tarihten günümüze kadar geçen süre içerisinde kehribar her zaman iyileştirici özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Eski çağlarda hastalıkların tedavisinde kullanılması ve çok şık bir görünüme sahip olmasından dolayı günümüzde de yaygın bir şekilde kullanımı tercih edilmektedir.
 
Kehribarı yer altından çıkartılmış olan ağaç reçineleri olarak tanımlayabiliriz. Bu ağaç reçineleri kendi savunma mekanizmasını oluşturduğu için aynı zamanda ağacın kendisi için kullandığı "İlaç" olarak değerlendirilmesi de mümkündür. Bundan dolayıdır ki asırlardır hastaların tedavisinde kullanılmıştır. Günümüzde ise bu reçineler hastalıkların tedavisinde kullanıldığı kadar çeşitli aksesuarların da yapılmasına kullanılmaktadır. Özellikle kehribar kolye olarak tasarlanan bu ürünler hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanımı tercih edilmektedir.
 
Bu ürünler sadece kolye ile sınırlı olmayıp yüzük, küpe, bileklik, bebek bilekliği ve kolye ucu başta olmak üzere birçok farklı tasarımla insanların beğenisine sunulmaktadır. Bu taşların kullanım amacı her ne kadar güzel görünmesinden kaynaklanıyor olsa da asıl amacının farklı hastalıkların oluşumunu engellemek ya da ilerlemesini durdurmak olduğu da bilinmektedir.
 
Özellikle yeni doğan bebeklerin bedenine değmesi sonucunda hastalıkların önleneceğine inanılmakta, bebeklere özel “bebek diş kolyesi” ve “bebek kehribar bileklik” gibi aksesuarlar imal edilmektedir. Bu kehribar ürünlerin çeşitli renklerde olması ve farklı şekilleri kolay bir biçimde alabilmesinden dolayı istenilen her tür aksesuarın imal edilmesi kolay bir şekilde yapılabilmektedir
 

test
1,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır