Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Gizlilik ve Kullanım Şartları


GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

www.mykehribar.com , gizliliğinizi korumaktadır. Bu gizlilik bildirimi,  www.mykehribar.com sitesinin “Site" veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.
 
 
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI
 
Bu bilgileri, www.mykehribar.com’dan  alışveriş yaparken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş veya ev telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir.
 
Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.
 
 
www.mykehribar.com , e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi haber grupları, sohbetler veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.
 
 
KİŞİŞEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI
 
Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.
 
www.mykehribar.com bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmaki siteyi ve diğer ilgili ürünleri veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynu bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırmak sitenin kullanımını daha kolya hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. www.mykehribar.com ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için kullanılan bilgiler diğer www.mykehribar.com hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir.
 
Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer www.mykehribar.com ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebiliriz.
 
Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz.  www.mykehribar.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz. İzin vermemeniz halinde, size kişiselleştirilmiş hizmet vermeyiz ve kişisel bilgilerinizle site ziyaret bilgilerinizi birleştirmeyiz.
 
Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.mykehribar.com, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
 
www.mykehribar.com, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya 
(a)  yasal gereklere uygun hareket etmek veya  www.mykehribar.com ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; 
(b)  www.mykehribar.com haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak;                                                                
(c)  www.mykehribar.com çalışanlarının veya aracılarının, www.mykehribar.com ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.
 
 
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ
 
www.mykehribar.com, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanırız. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri Internet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.
 
 
BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER
 
Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Bu gizlilik bildiriminde yapılacak önemli değişikliklerde, Web sitemizin giriş sayfasına dikkat çekecek bir ilan yerleştirerek veya doğrudan tarafınıza bir bildirim göndererek haberdar ederiz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 
 
GÜVENLİK BİLDİRİMİ
 
WWW.MYKEHRİBAR.COM GİZLİ BİLGİLERİN İSTENDİĞİ BÖLÜMLERDE SSL (SECURE SOCKET LAYER) YÖNTEMİNİ KULLANARAK SSL-256BİT ŞİFRELEYEREK BİLGİLERİNİZİN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN ELİNE GEÇMESİNİ ENGELLER.
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır