Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Bebeklere Bileklik


Kehribar bebek bilekliği, özellikle bebekler doğduktan sonra ya da diş çıkardığında gibi anlarda, aile bireyleri veya söz konusu bebeğin bir yakını tarafından tercih edilmekte, hediye babında çocuğa takılmaktadır. 
Çocuğa takılacak olan ürünlerin gerçek anlamda Kehribar taşı olduğundan emin olunmalı, zaman zaman piyasada rastlanılmakta olan gerçeğinden dahi zor ayırt edilmekte olan Kehribar benzeri sözde taşlardan üretilmiş olan ürünlere kesinlikle itibar edilmemelidir. 
Son dönemlerde ciddi düzeyde popülerlik kazanmakta olan Kehribar taşı birçok açıdan değerlendirildiğinde son derece etkili bir taş olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 
Bu taşlar, Dünya'nın farklı bölgelerinden çıkarılmakta olan bir çeşit madenlerdir. Maden kapsamında değerlendirildiğinde oldukça etkili olan bir ürün olarak karşımıza çıkmakta olan ürün, Kehribar taşı birçok bölgede şifa taşı ya da sağlık taşı olarak bilinmektedir. Bu taş, bünyesinde bulundurmakta olduğu geçmişten gelen fosiller sayesinde bünyesine, bedenine dokunduğu herkese, her bir kişiye ciddi anlamda faydası oluyor. Bu faydalar, genel itibariyle, sağlık anlamında karşımıza çıkmaktadır. Kehribar taşını, kolye ya da bileklik tarzı aksesuarsal nesne olarak kullanmakta olan insanların bünyelerinde, midelerinde, ruhsal gelişimlerinde kendilerinin hissedebileceği ve dahi, gözle görülebilir ciddi değişimler söz konusudur.
 
Bu değişimler kapsamında birçok açıdan son derece popüler olan, Kehribar taşı insanların özellikle son zamanlarda sürekli olarak tercih ettikleri ve hiç durmadan insanlara, tavsiye ettikleri, bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 
 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır