Tüm Ürünlerde Kapıda Nakit Ödeme ve Ücretsiz Kargo Kolaylığı

TÜM ÜRÜNLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

Kapat

Anne Bebek Kolye Bileklik


İnsan oğlu binlerce yıldır var olmakta olan bir türdür. Varolduğu günden beri güzellik aksesuar alanına yatırım yapmıştır. Kullandığı aksesuarlarla kadın erkek fark etmeksizin şıklık katmayı amaçlamışlardır. Bu şık aksesuarları üretme aşamalarında kullandıkları bir çok malzeme bulunmaktadır. Bu malzemelerden kehribar taşı önemli bir yeri oluşturmaktadır. Gerek kullanımının verdiği zerafet gerekse insan sağlığı üzerine etkileri bulunan bu ürün çokça tercih edilmektedir. Sağlımız açısından mucizelerin kaynağı olan bu ürünün yapısında barındırdığı vitamin ve mineraller bu durumun oluşmasını sağlamıştır. Tarih sahnesi içinde tıp alanında çokça kullanıldığına şahit olduğumuz bu ürünün kadın ve çocuk sağlığı üzerine çok büyük yararları bulunmaktadır .
 
 
Kehribar taşı içeriğindeki süskinik asit sayesinde bir çok derde derman olmaktadır. Cildimize temas ederek etkisini gösterebilen bu ürün sağlığımız açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bu ürünü kullanarak hem sağlığımızı hem de görünüşümüze büyük bir katkı sağlamış oluruz. Kehribar taşı adeta bir mucizedir. Milyonlarca yıl önce var olan ağaçların salgıladıkları reçinelerin fosilleşmesi ile elde edilen bu ürün çok zor bulunmaktadır. Zor bulunduğundan mütevellit bu ürünün fiyatları da yüksektir. Giderek değeri daha çok anlaşılmakta olan bu ürün sayesinde sağlığımız ve görünüşümüze büyük katkı dokunmaktadır. Kadınlar hem güzel bir kolye formunda kullanarak şıklıklarına şıklık katmakta hem de günümüzün bu stresli yaşantısından arınmaktadır. Bu ürün sayesinde kullanan kişini çakraları açılmakta ve rahatlamaktadır. Kalp krizi gibi bir çok hastalığın riskini azaltmaktadır. Bebeklerde ise hem dişlerin çıkma sürecinde hem de sindirim sorunlarının yaşandığı dönemler de çok etkili olmaktadır.
 
Sağlık açısından bir büyük avantaj sağlayan bu ürün günümüz şartlarında kadın ve çocuklarımızın sağlığına büyük bir katkı sağlamaktadır. Bir çok derde derman olan bu mucizevi ürün kadın ve bebeklerimizin ruhsal ve fiziksel rahatlaması için büyük bir önem arz etmektedir. Günümüz stresli yaşamında adeta kadınlar için mükemmel bir üründür. Bir kadına bu ürünü hediye etmek onun için çok iyi bir şey yapmamız anlamına gelecektir. Önemli olan bu ürünün gerçekten orijinal olmasını kontrol etmemizdir.
 

Koyu Vişne Bebek Diş Kolyesi
110,00 TL 100,00 TL
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

My Kehribar © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır